Top
Email Suport :
info@autozlom.NET
Telefon :
+48-51373375
Godziny :
Pon - Sob 08:00 - 17:00*

Chcesz sprzedać auto na złomowisku ?

autozlom.NET
Radostowice

Firma złomowanie samochodów [ autozlom.net - skup złomowanie ] oferuje autozłomowanie pojazdów oraz bezpłatną wycenę samochodów w naszym skupie aut Bielsko-Biała. Skup samochodów i używanych to nasza specjalność, za auta płacimy gotówką oraz zapewniamy bezpłatny transport. Cały proces sprzedaży auta w skup samochodów Bielsko-Biała potwierdzony jest stosownym zaświadczeniem. Auta odbieramy z lokalizacji Bielsko-Biała i okolic tego samego dnia bezpłatnie. Skup aut za gotówkę to usługa jaką oferujemy od wielu lat. Samochody wyceniamy według danego modelu oraz stanu. Firma autozlom.net to stacja demontażu oferująca najwyższe ceny za skup aut na szrot i komis, a dzieki bogatemu zapleczu finansowemu nie mamy dylematu aby odkupić każde aut - negocjacja cen. Sprawdź już dziś ile możesz zyskać z autozlom.net

Elastyczna oferta firmy autozlom.net oferująca zarówno skup samochodów lub kasacją skup i złomowanie pojazdów pozwala na kompleskową ofertę skupu aut Bielsko-Biała praktycznie dla każdego trafiającego do nas Klienta. Wybór firmy autozlom.net to rozsądne rowiązanie dla Ciebie - skorzystaj już dziś.

Auto Kasacja w naszej firmie to czysta przyjemność z korzyścią dla Każdego Klienta! Już dziś możesz skorzystać na sprzedaży auta na naszym szrocie. Konkurencyjna i elastyczna oferta przygotowana konkretnie dla Ciebie - z nami każdy Klient jest zadowolony - nie bez powodu jesteśmy wyborem nr #1 wśród lokalnych Klientów.
autozlom.NET

Skup samochodów Bielsko-Biała

Auto do złomowania bądź skup w Bielsko-Biała ? Jesteś w odpowiednim miejscu - u nas legalnie szybko i w najlepszej cenie za złom auta sprzedasz bez wychodzenia z domu. Wystarczy 1 telefon - u nas szybka decyzja oraz kompleskowa oferta - tylko autozlom.net. Skupujemy auta od wielu lat w całej Polsce. Nasze złomowisko zainteresowane jest Twoim samochodem.

Nie wiesz czy dobrze trafiłeś w sprawie sprzedży bądź kasacji auta ? Odpowiadamy: jesteś w możliwie najlepszym miejscu w całym internecie gdzie szybko przeprowadzisz skup i złomowanie swojego starego samochodu - mamy wielu zadowolonych Klientów którzy polecają nas kolejnym....

Kontakt Info
Adres :
Skup Bielsko-Biała
Biuro :
(32) 32-2125-400
Fax :
(32) 32-2125-400
Email :
info@autozlom.net
RECYKLING RADOSTOWICE

Jesteśmy do dyspozycju w godzinach roboczych naszej firmy.

Zadzwoń
Recykling Radostowice

Jako firma z branży kasacji skupu i złomowania chcemy odkupić Twoje auto w możliwie najlepszej cenie. Do wyceny Twojego pojazdu nasz auto złom Bielsko-Biała potrzebuje kilku niezbędnych informacji tak aby ustalić wartość złomowanego pojazdu. Ofertę przedstawimy natychmiast po otrzymaniu niezbędnych informacji. Nasz auto szrot Bielsko-Biała płaci gotówką za auta na złom, samochody powypadkowe i używane na komis naszego złomowiska. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, wyliczenie wartości złomu w naszej firmie na podstawie aktualnych cen metali na giełdach gwarntuje adekwatną cenę skupu samochodów w Bielsko-Biała. Płatność za auto na złom otrzymasz natychmiast po sporządzeniu dokumentacji skupu.

Zadzwoń do Nas już dziś i sprzedaj swoje auto.