Top
Email Suport :
info@autozlom.NET
Telefon :
+48-51373375
Godziny :
Pon - Sob 08:00 - 17:00*

Profesjonalna oferta recyklingowa.

autozlom.NET
Radostowice

Auto złomowanie w mieście Bielsko-Biała z firmą autozlom.net to sama przyjemność. Przyjmujemy samochody na złomowanie w każdym możliwie stanie. Skup samochodów zarówno sprawnych jak i powypadkowych. Za auta z uszkodzeniem mechanicznym (pojazd bezwypadkowy) wypłacimy najlepszą cenę uwarunkowaną cennikiem auto części. Złomowanie samochodów czyli kasacja aut Bielsko-Biała odbywa się jeszcze tego samego dnia zgłoszenia na naszym auto złomie. Nasza stacja demontażu pojazdów oferuje skup i złomowanie pojazdów za gotówkę, każde zakupione przez naszą firmę auto potwierdzone jest stosowną dokumentacją. Skup aut za gotówkę Bielsko-Biała to najlepsze możliwie rozwiązanie dla Klientów z okolic Bielsko-Biała. Odbiór firmową lawetą auta z miejsca postoju oraz transport na złomowisko - autozlom.net jest bezpłatny. W naszej ofercie znajdziesz również skup złomu, oraz katalizatorów Bielsko-Biała. Konkurencyjne ceny za auta tylko w autozlom.net

Nasza firma autozlom.net świetnie prosperuje i działa na lokalnym rynku skupu i złomowania pojazdów Bielsko-Biała. Nasza bezkonkurencyjna oferta powoduje rozsądną decyzję Klientów przy wyborze firmy złomującej auta na naszym złomowisku. Auta odbieramy własnym transportem z okolic Bielsko-Biała.

Auto kasacja złomowanie z autozlom.net bez wychodzenia z domu i szukania różnych ofert cenowych na złomowiskach z okolic Bielsko-Biała - Nasza duża firma recyklingowa konkuruje cenowo z lokalnymi szrotami cenowo. Wybierz autozlom.net i ciesz się z rozsądnego wyboru firmy przy sprzedaży auta na złom już dziś.
autozlom.NET

Skup samochodów Bielsko-Biała

Posiadasz samochód przeznaczony do złomowania ? Szukasz odpowiedniego i legalnego skupu w okolicach Bielsko-Biała? W autozlom.net już dziś możesz uzyskać najlepszą cenę za Twój używany samochód bez znaczenia na stan techniczny. Nasz skup pojazdów do kasacji jak również aut starych powypadkowych na plac naszego szrotu w TOP cenie.

Przy wyborze firmy z branży recyklingowej warto sprawdzić cenę na autozlom.net - działamy jako skup samochodów i kasacja pojazdów w Bielsko-Biała - u nas nie ma znaczenia lokalizacja, działamy profesjonalnie w całej Polsce. Wyceń auto w firmie autozlom.net i sprzedaj pojazd na złomowisku już dziś.

Kontakt Info
Adres :
Skup Bielsko-Biała
Biuro :
(32) 32-2125-400
Fax :
(32) 32-2125-400
Email :
info@autozlom.net
RECYKLING RADOSTOWICE

Jesteśmy do dyspozycju w godzinach roboczych naszej firmy.

Zadzwoń
Recykling Radostowice

Firma złomowanie samochodów [ autozlom.net - skup złomowanie ] oferuje autozłomowanie pojazdów oraz bezpłatną wycenę samochodów w naszym skupie aut Bielsko-Biała. Skup samochodów i używanych to nasza specjalność, za auta płacimy gotówką oraz zapewniamy bezpłatny transport. Cały proces sprzedaży auta w skup samochodów Bielsko-Biała potwierdzony jest stosownym zaświadczeniem.

Zadzwoń do Nas już dziś i sprzedaj swoje auto.